Dňa 24. júna sa jedna záhrada v Kútoch premenila na dejisko natáčania nového klipu známej slovenskej rapovej dvojice Bacil & Rakby.

 

Točil sa klip na nový letný hit s názvom PARTY, ktorého autorom hudby je začínajúci producent, no hlavne v Bratislave a na Záhorí spoza mixpultu známy DJ Live.

 

 

Prípravy na natáčanie boli v plnom prúde už od skorého poobedia, no samotné natáčanie sa začalo až okolo 16. hodiny, keď bolo konečne všetko prichystané. Točilo sa asi štyri hodiny, takmer bez prestávky, v klipe účinkovalo spolu 30 ľudí, z toho 23 dievčat. Všetci účinkujúci, okrem trojice umelcov sú zo Záhoria, z Kútov a okolia. Celé natáčanie prebehlo ako po masle, dá sa povedať, že sa fingovaná party premenila na skutočnú. Účinkujúci si natáčanie skutočne užívali.

Ako to celé dopadlo môžete vidieť už teraz na oficiálnom YouTube kanáli dvojice Bacil & Rakby, kde mal klip premiéru v pondelok večer 9. júla a za jeden večer sa nazbieralo viac ako 10 tisíc zhliadnutí. Klip bude oficiálne mimo internet predstavený v piatok 13. júla na Penovej Party v klube Cuga v Kútoch za účasti autora hudby – DJ Live-a.


.
Toto je čítané

Jáňan Ľuboš Pribila prešiel ako prvý Slovák cestu Via Alpina

V roku 2023 sa Jáňan Ľuboš Pribila zapísal do histórie ako prvý…

BM: Ustekana sobota