Prinášame vám exkluzívne na stiahnutie vyžrebovanie futbalovej súťaže OBFZ Senica MO dospelí.

Zápas Sekule – P. Močidlany 6.5. 2012

Oblastný futbalový zväz Senica v pondelok (9.7.) odovzdal funkcionárom futbalových klubov na aktíve Športovo technickej komisie vyžrebovanie sútažného ročníka 2012/13.

Ďalej: Stiahnite si Vyžrebovanie OBFZ Senica MO dospelí

1. kolo (5.8.2012, 17:00)
Brodské – Rybky
Hlboké – Smolinské
P. Močidľany – Sekule
Š. Humence – Jablonica
Cerová – Oreské
Kúty – Sp. Stráže
Mokrý Háj – Radimov
Koválov – Kopčany

2. kolo (12.8.2012, 17:00)
Rybky – Kopčany
Radimov – Koválov
Sp. Stráže – Mokrý Háj
Oreské – Kúty
Jablonica – Cerová
Sekule – Š. Humence
Smolinské – P. Močidľany
Brodské – Hlboké

3. kolo (19.8.2012, 17:00)
Hlboké – Rybky
P. Močidľany – Brodské
Š. Humence – Smolinské
Cerová – Sekule
Kúty – Jablonica
Mokrý Háj – Oreské
Koválov – Sp. Stráže
Kopčany – Radimov

4. kolo (26.8.2012, 17:00)
Rybky – Radimov
Sp. Stráže – Kopčany
Oreské – Koválov
Jablonica – Mokrý Háj
Sekule – Kúty
Smolinské – Cerová
Brodské – Š. Humence
Hlboké – P. Močidľany

5. kolo (2.9.2012, 16:30)
P. Močidľany – Rybky
Š. Humence – Hlboké
Cerová – Brodské
Kúty – Smolinské
Mokrý Háj – Sekule
Koválov – Jablonica
Kopčany – Oreské
Radimov – Sp. Stráže

6. kolo (9.9.2012, 16:30)
Rybky – Sp. Stráže
Oreské – Radimov
Jablonica – Kopčany
Sekule – Koválov
Smolinské – Mokrý Háj
Brodské – Kúty
Hlboké – Cerová
P. Močidľany – Š. Humence

7. kolo (16.9.2012, 16:30)
Š. Humence – Rybky
Cerová – P. Močidľany
Kúty – Hlboké
Mokrý Háj – Brodské
Koválov – Smolinské
Kopčany – Sekule
Radimov – Jablonica
Sp. Stráže – Oreské

8. kolo (23.9.2012, 16:00)
Rybky – Oreské
Jablonica – Sp. Stráže
Sekule – Radimov
Smolinské – Kopčany
Brodské – Koválov
Hlboké – Mokrý Háj
P. Močidľany – Kúty
Š. Humence – Cerová

9. kolo (30.9.2012, 16:00)
Cerová – Rybky
Kúty – Š. Humence
Mokrý Háj – P. Močidľany
Koválov – Hlboké
Kopčany – Brodské
Radimov – Smolinské
Sp. Stráže – Sekule
Oreské – Jablonica

10. kolo (7.10.2012, 15:00)
Rybky – Jablonica
Sekule – Oreské
Smolinské – Sp. Stráže
Brodské – Radimov
Hlboké – Kopčany
P. Močidľany – Koválov
Š. Humence – Mokrý Háj
Cerová – Kúty

11. kolo (14.10.2012, 15:00)
Kúty – Rybky
Mokrý Háj – Cerová
Koválov – Š. Humence
Kopčany – P. Močidľany
Radimov – Hlboké
Sp. Stráže – Brodské
Oreské – Smolinské
Jablonica – Sekule

12. kolo (21.10.2012, 14:30)
Rybky – Sekule
Smolinské – Jablonica
Brodské – Oreské
Hlboké – Sp. Stráže
P. Močidľany – Radimov
Š. Humence – Kopčany
Cerová – Koválov
Kúty – Mokrý Háj

13. kolo (28.10.2012, 14:30)
Mokrý Háj – Rybky
Koválov – Kúty
Kopčany – Cerová
Radimov – Š. Humence
Sp. Stráže – P. Močidľany
Oreské – Hlboké
Jablonica – Brodské
Sekule – Smolinské

14. kolo (4.11.2012, 13:30)
Rybky – Smolinské
Brodské – Sekule
Hlboké – Jablonica
P. Močidľany – Oreské
Š. Humence – Sp. Stráže
Cerová – Radimov
Kúty – Kopčany
Mokrý Háj – Koválov

15. kolo (11.11.2012, 13:30)
Koválov – Rybky
Kopčany – Mokrý Háj
Radimov – Kúty
Sp. Stráže – Cerová
Oreské – Š. Humence
Jablonica – P. Močidľany
Sekule – Hlboké
Smolinské – Brodské


.

BM: Ustekana sobota