Prečinu ublíženia na zdraví čelí 20 ročný muž zo Senice. Polícia v Holíči vyšetruje prečin falšovania a pozmeňovania identifikačných údajov motorového vozidla. Polícia v Šaštíne-Strážoch obvinila z prečinu krádeže miestneho muža, ktorý mal vykonávať nelegálny odber plynu.Prečinu ublíženia na zdraví čelí 20 ročný muž zo Senice. Mladík je podozrivý z toho, že ešte v minulom roku v nočných hodinách v Senici pred zábavným centrom fyzicky napadol o tri roky mladšieho Jabloničana. Chlapec po útoku päsťou do nosa spadol na zem a utrpel prasknutie nosovej kosti a otras mozgu. V prípade obvinenia a uznania viny hrozí mladému mužovi trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.

Polícia v Holíči vyšetruje prečin falšovania a pozmeňovania identifikačných údajov motorového vozidla. Pracovníci stanice kontroly originality zistili pri kontrole vozidla Opel Omega Caravan majiteľa z okresu Skalica, že do jeho VIN čísla bol urobený zásah. Odhalili zmenené hodnoty v hrúbke laku, vymenený plech s VIN číslom a iné zásahy. Polícia auto zaistila a podrobila expertíze a na základe ďalšieho vyšetrovania ako podozrivého z tohto skutku polícia obvinila 56 ročného muža z okresu Senica. Za tento skutok mu hrozí trojročné väzenie.

Polícia v Šaštíne-Strážoch obvinila z prečinu krádeže miestneho muža, ktorý mal vykonávať nelegálny odber plynu. V januári 2009 páchateľ porušil ochrannú plombu odberného miesta a firemnú budovu napojil nezákonným spôsobom a bez plynomeru na existujúcu plynofikáciu. Kradnutím plynu v priebehu roka spôsobil distributérskej spoločnosti škodu za približne 10 tisíc €. Obvinenému mužovi hrozí trojročné väzenie.

Pridaj komentár

.

INAT Rezanie laserom