Futbalové výsledky 8.kola 5. liga západ.

Solčany – TJ Slavoj Moravský  Svätý Ján 4:1 (3:0)
V Solčanoch začali domáci úvodný nápor, keď útočníci prečíslovali obranu hostí, čo sa prejavilo už v prvej dvadsaťminútovke a následne bolo 3:0. Do polčasu domáci zahodili ešte niekoľko šancí. V druhom polčase hostia ožili a Hajdin upravil na 3:1, no domáci pridali ešte posledný gól stretnutia, a tým spečatili svoju stálu formu na domácom trávniku.
Góly: Soboňa 2, Martin Sporina, Fridrich – Hajdin. Rozhodoval Peter Magdolen, 130 divákov 130.

Kúty – Hlohovec 0:1 (0:1)
Domáci sa síce odhodlane pustili do súpera – Mihal v 2. a Valla v 15. minúte neboli bez šance skórovať, no skóre otvoril v 20. minúte Blaho. Domáci sa otriasli a stále boli aktívni, ba v závere polčasu M. Smolinský aj skóroval, ale za údajnú predchádzajúcu ruku rozhodca gól neuznal. To prinieslo do druhého polčasu nervozitu a hoci sa domáci snažili tlačiť súpera, pozitívny výsledok nedosiahli. Hostia taktickou hrou záver zvládli aj s plným bodovým ziskom.
Veľké Kostoľany – Krakovany 1:0 (0:0)
Modranka – Gbely 7:0 (1:0)
Petrova Ves – Radošina 2:1 (2:1)
Trebatice – Borský Mikuláš 3:2 (0:0)
Radošovce – Šaštín 1:3 (1:3)
Jacovce – Horné Orešany 2:1 (1:1)