Labužníci, vinári, zvedavci, priatelia a všetci priaznivci spoločenských zábavných udalostí sú vítaní na Kúcanskom festivale jedla dňa 29. septembra 2012 (sobota) o 10:00 hod. na námestie pred Obecným úradom v Kútoch.

Šéfkuchári pre Vás pripravujú veľa dobrôt, spomenieme niektoré z nich: pečené prasiatko, pečený diviak, ryby, pleskavica, sviečková, bryndzové halušky, lokše, placky, palacinky, fazuľovica, hlivový guláš, kapustnica, držková polievka… Ale neprezradíme všetko, príďte v sobotu na festival a objavujte dobrodružstvo chutí sami.

 

Okrem gurmánskych jedál a kvalitného vína sa spoločne zabavíme na rôznych súťažiach, deti z materskej školy a základnej umeleckej školy nám tématicky zatancujú, milovníci cimbálovej hudby určite ocenia vystúpenie cimbálovej hudby OLINA a večer sa zahrejeme nielen pri vínku, ale aj pri tanečnej hudbe skupiny GRAFIC.

PROGRAM

10:00 – 13:00  DJ Kiko
11:00 – vystúpenie detí MŠ a ZUŠ
12:00 – horalková súťaž, špagetová súťaž
13:00 – 17:00 Cimbálová hudba Olina
13:00 – súťaž v degustácii potravín
14:00 – súťaž v degustácii vína
15:00 – vyhodnotenie súťaže „Kútske drobné“
18:00 – 24:00 Grafic

Moderátor: Jozef Antálek

Opätovne dávame do pozornosti vyhlásenú súťaž o najlepšie “Kútske drobné”. Ak ste sa ešte neprihlásili a chceli by ste sa zapojiť, viac informácii o súťaži nájdete TU.

 


.
Toto je čítané

Senické zastupiteľstvo rokovalo o dotáciách aj úprave odpadov

Vo štvrtok (18.4.) sa konalo 10. zasadnutie Mestského zastupiteľstva (MsZ) v Senici.…

BM: Ustekana sobota