Vianočné pozdravy vyrábajú ľudia s mentálnym postihnutím v chránenej dielni Dom Svitania Jakubov, vrátane rezania papiera, skladania a lepenia jednotlivých častí.

V chránenej dielni máme ešte stále ručne robené originálne pozdravy s rôznymi motívmi, do ktorých vkladáme vytlačený text a logo podľa želania zákazníka.

Papier je hrubší, 200g/ m2, formát A6 alebo aj iný, pozdravy sú otváracie.
Predná strana pohľadnice je urobená technikou lepenia s použitím starých vianočných pozdravov, recyklovaného papiera, vystrihovačiek z farebného papiera, textilu a rôznych ozdôb.
Každá pohľadnica je originál kvôli použitiu spomenutých techník.
Vo vnútri bude natlačené logo Vašej spoločnosti a text, ktorý si vyberiete sami. Výzdoba prednej strany je prispôsobená Vašej firemnej farbe a typu loga a textu.
Po vzájomnej dohode Vám dodáme viaceré vzorky, aby ste si vybrali vzor podľa Vášho vkusu.

Obálky k pohľadniciam sú tiež ručne vystrihované a zlepené, sú vyrobené z jednoduchej tapety alebo pevného papiera. Ladia k pohľadniciam farebným odtieňom.
Nie sú samozrejme podmienkou pri objednaní pohľadníc.

Cena za 1 kus pohľadnice A6 je 1.20 -1.50 €, podľa náročnosti vzoru.
Cena za 1 kus pohľadnice formátu DL je 1.30-1.60 €, podľa náročnosti vzoru.
Cena za ručne robené obálky 0.30 €.

Je možné si objednať ľubovoľný počet kusov.
Pohľadnice doručíme v termíne po dohode s objednávateľom.

Ak nezamestnávate občanov so zdravotným postihnutím, na sumu za objednaný tovar Vám dáme potvrdenie o tzv. náhradnom plnení pre ÚPSVaR, o túto sumu sa Vám zníži výška pokuty za nezamestnávanie občanov so zdravotným postihnutím.

Stefi Nováková, Riaditeľka Domu Svitania, n.o.


.

BM: Ustekana sobota