61 mladých kapiel bojuje o 2+2 miestenky na Main Stage !!
V stredu večer odštartovalo hlasovanie v súťaži mladých kapiel MAKEZ STAR 2010, ktoré potrvá do 31.5.2010. Do šiesteho ročníka tejto súťažnej prezentácie sa prihlásilo úctyhodných 61 mladých kapiel z celého Slovenska i Českej republiky.

Chcete podporiť niektoré zo súťažných kapiel v boji o 2+2 miestenky do programu letného festivalu Summerbeach Rudava 2010? Je to jednoduché, stačí potvrdiť účasť na tomto letnom evente na www.facebook.com/event.php?eid=171137204819 a následne dať sympatie (formou “Páči sa mi to” – “Like it”) vybranej kapele, ktorá vás svojou skladbou zaujme v prezentácii súťažných kapiel na www.rudava.sk. V mesiaci jún vyžrebuje castingová a produkčná agentúra Victor Perez Media – organizátor rudavského festivalu, so všetkých “laikujúcich” 2 x 2 Backstage Pass (120 minútová prehliadka zákulisím festivalu so sprievodcom, vrátane pohostenia vo VIP, PRESS).

Na 4 hudobných scénach vystúpi 23. až 25.júla 2010 na Rudave okolo 200 umelcov, medzi prvými potvrdenými sú aj PARA, Slobodná Európa, Ska-Pra Šupina, Živé Kvety či známy plzenský orchester TLESKAČ. Predpredaj vstupeniek v sieti Eventim.sk do konca apríla za neskutočne dobrú cenu len 12 EUR (na mieste 17 EUR)!

Súťažné kapely v 1.kole Makez Star 2010:

1. ALKALINE (Napajedla – ČR)

2. NEVERBACK (Nitra)

3. The Parentals (Košice)

4. StarFist (Komárno)

5. The Downhill (Trnava)

6. The Maybe (Pezinok)

7. Delicious (Banská Bystrica)

8. Phobia (Vráble)

9. PICTURE of the Day (Dubnica nad Váhom)

10. Brainscan (Banská Bystrica)

11. ZLATÝ VOČI (Praha – ČR)

12. Metanoja (Bratislava)

13. PREZIDENT KLAUN (Spišská Nová Ves)

14. ČASTI STROJOV (Bratislava)

15. Goodbye Lenin (Púchov)

16. Soundnation (Košice)

17. Signature (Bratislava)

18. RockFor (Banská Bystrica)

19. MANFRED AUCH! (Bratislava)

20. Slovenský raj (Zlaté Moravce)

21. 4signs (Praha – ČR)

22. KONTINUUM (Banská Bystrica)

23. FUCKING WORLD (BYTČA)

24. Faith (Ružomberok)

25. Michaella (Prešov)

26. Mandragora (Jablonec n. N. – ČR)

27. Sleepy (Partizánske)

28. Alias (Bratislava)

29. Ostrov (Poprad)

30. Rock Reunion (Banská Bystrica)

31. Každý Svoje (Prešov)

32. TZB (Bratislava)

33. medial banana (Bratislava)

34. GOLDEN VEIN (Trnava)

35. Shelter´s Club (Bratislava)

36. The Panic (Nitra)

37. The Bright Eye (Nové Mesto nad Váhom)

38. PATRIOT (Senec)

39. FISHING STRIP (Topoľčany)

40. Ocean Versus Daughter (Praha – ČR)

41. Storm of Eternity (Zohor)

42. WC Zdarma (Nitra)

43. Podfuck (Košice)

44. The Day Off (Poprad)

45. Náhodní pocestní (Martin)

46. Lavalier (Bratislava)

47. EVANJEL (Nesvady)

48. ŠARKA (Bardejov)

49. Bublifunk (Bratislava)

50. SUNRAIN (Trenčín)

51. My Life (Bratislava)

52. ENERGIA (Skalica)

53. dip (Bardejov)

54. Kotúče DM (Bratislava)

55. MAXi!i KEKSY (Spišská Nová Ves)

56. No Redemption (Bratislava)

57. VAOLA (Spišská Nová Ves)

58. MuloSan (Žiar Nad Hronom)

59. Téma Neznáma (Detva)

60. Delivery Service (Bardejov)

61. SiEMPRE cassovia sound system (Košice)

Pridaj komentár