Súčasnému predsedovi Trnavského samosprávneho kraja Tiborovi Mikušovi sa nepáči kampaň proti privatizácii nemocníc, ktorú vedie Ivan Uhliarik.

ivan-uhliarik-mikusova-privatizacia-kampan-vucJeden z návrhov na billboard Ivana Uhliarika.

Na webstránke VÚC zverejnil otvorený list starostom a primátorom, v ktorom označil kampaň pred voľbami do VÚC vedenú zo strany Ivana Uhliarika za mimoriadne nekalú a vedenú neetickým spôsobom. “Celá kampaň je zavádzajúca, zneisťuje pacientov nemocníc a ich príbuzných… Vzhľadom na to, že ide o lži, podávam naňho trestné oznámenie.” uvádza Tibor Mikuš v otvorenom liste. Svojím apelom tak chce zabrániť odvysielaniu reklamnej kampane Ivana Uhliarika v obecných rozhlasoch.

ivan-uhliarik-privatizacia-nemocnic-billboardJeden z návrhov na billboard Ivana Uhliarika.

Ivan Uhliarik na trestné oznámenie reaguje otvoreným listom Tiborovi Mikušovi, “Predpokladám, že Vám prekážajú bilbordy o Vašom pláne na privatizáciu nemocníc v Trnavskom kraji. Keďže by som Vám rád vyšiel v ústrety, ponúkam Vám tri alternatívne návrhy na nové bilbordy. Dajte mi vedieť, ktorý by sa Vám pozdával viac… Skôr či neskôr budete musieť občanom nášho kraja odhaliť pravdu o privatizácii župných nemocníc (alebo ako to voláte vy, vstupe strategického investora).” V otvorenom liste ho ďalej vyzýva na účasť v debate na tému privatizácie župných nemocníc na Univerzite Cyrila a Metoda v Trnave. 

ivan-uhliarik-privatizacia-nemocnic-billboard-2Jeden z návrhov na billboard Ivana Uhliarika.

Ďalej: Zoznam kandidátov za okres Senica a Skalica / TTSK


.
Toto je čítané

Vodič na Pezinskej Babe prekročil rýchlosť o 67 km/h

Vodič išiel na Pezinskej Babe rýchlosťou 137 kilometrov za hodinu. Za prekročenie…

BM: Ustekana sobota