V nedeľu (13.8.) sa uskutočnil ďalší Prázdninový turnaj. Hráči v snahe prebojovať sa medzi semifinálovú 12 odohrali v kvalifikácii štyri hry systémom amerika. Základnú časť najlepšie zvládol Miro Irha ktorý vyhral kvalifikáciu s priemerom 194.

 

 

V semifinále viacerí zabrali aby sa im ušlo miesto vo finálovej šestke. Dôkazom je aj najvyššia hra turnaja 234 v podaní Romana Ondroviča, ktorý vyhral semifinálovu časť. Do finále postúpili aj dvaja juniori. Na šiestom mieste skončila inak skvelo hrajúca juniorka Simona Horváthová. Piaty bol Roman Ondrovič, keď mu cenu za štvrté miesto vyfúkol Palo Knotek. Stupne víťazov si podelili tretí Ján Kočnár , druhý Miro Irha a víťazom sa stal junior Ferko Závoník. Gratulujeme víťazom a všetkým ďakujeme za výbornú atmosféru.
Ďalší turnaj bude v nedeľu (27.8.)  určený pre neregistrovaných hráčov a juniorov.

 

 

Dôležité – Bowlingový klub Saturn oznamuje:
Všetci , ktorí majú záujem hrať ligovú súťaž SBwZ 2. ligu trojčlenných družstiev v Malackách musia do 25.8. 2017 vyplniť prihlášku, ktorá je k dispozícii v BBM Malacky. Každý hráč musí byť registrovaný v SbwZ, takže tí čo nie sú ešte registrovaní musia vyplniť aj registráciu a priložiť dve fotky.

Poplatky:

  • členské v SbwZ 19 €
  • registrácia 6 €
  • štartovné za tím cca.  400 € (bude sa platiť po stanovení SBwZ)

 


.

BM: Ustekana sobota