Hráči Holíča nastúpili na svoj ďalší zápas na palubovke Ivanky pri Dunaji. Začiatok zápasu vyšiel lepšie domácim, ktorí po sérii úspešných trojkových pokusov vyhrávali v pomere 10:2.

Holíčanom sa však vďaka dôraznosti pivotov podarilo vrátiť do zápasu a prvú štvrtinu nakoniec vyhrali o 7 bodov. Druhá štvrtina mala podobný priebeh a tak si Holíč udržal polčasový náskok 6 bodov. V treťom dejstve začali domáci s agresívnou obranou a podarilo sa im znížiť náskok Holíča na rozdiel 2 bodov. Holíčania však náporu odolali a podarilo sa im náskok znovu natiahnuť na 8 bodov. V poslednej štvrtine si Holíčania nenechali ujsť víťazstvo a svoj náskok natiahli na finálnych 15 bodov. Družstvo Holíča si teda pripísalo už tretie víťazstvo po sebe v novej sezóne a malo by teda zostať na čele tabuľky II. ligy mužov Západ. Ďakujeme Mestu Holíč, všetkým sponzorom, mediálnym partnerom a fanúšikom za podporu!

BK Klokani Ivanka pri Dunaji – MŠK BO Holíč 85 : 100 (49 : 55 polčas)
Body Holíč: Bluska, Došek 20, Halahija 6, Hanusek 33, Jaborník 17, Masaryk, Mihaliska, Pukančík 12, Rozboril 12, Snopko
Tréner: Marenčík L.