Dňa 06. februára 2010 sa uskutoční od 9:30 hod do 17:00 hod Prvý ročník stretnutia rybárov a ich priaznivcov s prednáškami a predajnou prezentáciou rybárskych firiem. Toto stretnutie sa uskutoční v Kultúrnom dome v Kútoch, kde v kinosále budú prebiehať prednášky spojené s foto+videoprojekciou známych osobnosti z rybárskej brandže ako sú Kaprári – Karel Nikl, Peter Šimonič, Peťo Hofierka, Ivan Fabian, Milan Tomík, Róbert Žalec, Sumčiar Peter Martiš, Prívlač Ján Vavro.

Jeden z úradujúcich majstrov sveta v plávanej Peter Baránek.

Títo prednášajúci povedia niečo o rôznych technikách lovu rýb, či už to bude niečo z kapráriny, sumčiariny, feedra, prívlače. Ukážu svoje fígle, vychytávky, stratégiu lovu. Toto bude podporené ukážkami z lovou pomocou foto a videoprojekcie. Pri prednáškach Vám radi prednášajúci zodpovedia akékoľvek otázky ohľadom rybárčenia.
Ďalej bude v priestoroch zasadačky prebiehať predajná prezentácia rybárskych firiem ako Nikl, Jet Fish, Sportcarp, DOC, Big carp, Mikbaits, Nimos, Kimot, voblery Exner, Carp Devils Baits, LK Baits Budete si môcť zakúpiť rybárske náradie, náčinie, krmivo, boilies, pelety, voblery, rybársku obuv, prúty atď.

Na koniec tejto akcie bude zlosované vstupné o hodnotné ceny.

Cena vstupného je 2 €. Ženy a deti do 15 rokov vstup voľný. O občerstvenie je postarané.

Tešíme sa na vašu účasť!

www.sigetkuty.sk, sigetkuty@sigetkuty.sk
tel.: 0908125748, 0902684040

Pridaj komentár

.

Trnavské rádio Tak akorát 2024