Vo výstavných priestoroch Záhorského osvetového strediska (ZOS) v Senici sprístupnili výstavu fotografií zo 62. ročníka Náhlikovej Senice 2022. TASR o tom informoval Miroslav Koprla zo ZOS.

Regionálnu výstavu neprofesionálnej fotografickej tvorby z okresov Senica a Skalica pripravilo ZOS. “Náhlikova Senica 2022 je regionálnym kolom celoštátnej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografickej tvorby AMFO, ktorej vyhlasovateľom a odborným garantom je Národné osvetové centrum,” uviedol Koprla.

Plocha draka Knihy.Zahori

Ako doplnil, v tomto ročníku sa do súťaže prihlásilo 27 autorov. “Celkovo prihlásili do súťaže 144 fotografických prác. Hodnotila sa skupina autorov do 15 rokov, skupina autorov od 15 do 25 rokov a skupina autorov nad 25 rokov,” doplnil Koprla.

Odborná porota uskutočnila výber fotografií na výstavu, z ktorých zostavila kolekciu v celkovom počte 73 fotografií od 26 autorov. Výstava je sprístupnená verejnosti do 31. marca vo výstavných priestoroch Záhorského osvetového strediska v Senici. Otvorená je v pracovných dňoch od 8.00 do 16.00 h.


.
Toto je čítané

Separ v Kútoch chytí mikrofón a odpáli strop! Ostáva posledných sto lístkov

Do Kútov sa po 11 rokoch vráti Separ. Koncert odohraje v Cuga…

BM: Ustekana sobota