Rado Uher z Trnovca v prvom polčase dvomi gólmi prekonal brankára Chvojnice. Po prestávke dal aj tretí gól, tentoraz však prekonal vlastného brankára a podieľal sa tak na dokonalom obrate hostí, ktorí z 2:0 otočili na 2:3.

ilustračné foto

ObFZ Senica MO 9. liga 17. kolo

Podbranč – Chropov 2:1 (0:0)

Góly: 52. P. Goga, 90. vlastný (O. Černek) – 75. O. Černek.

Rozh. Hušek, Bednár. ČK 1:2 (81. Mila – 62. P. Špaček, 62. Vávra).

Chropovu akoby dochádzali sily. Z posledných dvoch zápasoch stratil s mužstvami zo spodnej polovice tabuľky 5 bodov. Po domácej remíze s Trnovcom prehral teraz v Podbranči vlastným gólom z 90. minúty. Navyše k viacerým zraneným prišiel ešte o dvojicu hráčov, keď P. Špaček a Vávra videli červené karty.

Prietrž – Dojč 3:3 (1:2)

Góly: 7., 66. (11) S. Jarábek, 76. B. Vach – 3. R. Búzek, 20. T. Chorvát, 65. P. Kuček.

Rozh. Dzindzík, Thao.

Dojč doteraz na ihriskách súperov prehral všetkých 8 svojich zápasov. Až prišiel do Prietrže, kde po hodine hry vyhrával už 1:3. Na gól Roba Búzeka domáci rýchlo odpovedali Stanom Jarábkom, no Tomáš Chorvát a Paťo Kuček získali pre Dojč nádejné dvojgólové vedenie – 1:3. Body sa napokon delili. Jarábek z penalty znížil a Bohuš Vach vyrovnal na konečných 3:3.

Záhorácke rádio 2024 01

Trnovec – Chvojnica 2:3 (2:0)

Góly: 43., 45. R. Uher – 68., 90. M. Kollár, 80. vlastný (R. Uher).

Rozh. Otočka, Nečas.

Netradičný hetrik domáceho Rada Uhera rozhodol o víťazstve hostí. Najskôr dvomi gólmi v závere polčasu poslal domácich do dvojgólového vedenia. Svoj tretí gól však strelil do vlastnej brány na 2:2. A v nadstavenom čase dal Kollár víťazný gól hostí – 2:3.

Bukovec – Osuské 2:5 (1:2)

Góly: 7. T. Hornák, 82. M. Sládek (11) – 13. M. Lukáč, 17., 73. O. Muravskij, 53. I. Černek, 61. S. Olah.

Rozh. Švancara.

Domáci sa ujali vedenia Hornákom, no hostia piatimi gólmi v rade otočili na 1:5. Skóre uzatváral z pokutového kopu Sládek – 2:5. Osuské sa výhrou posunulo v tabuľke na 2. miesto pred Chropov

Predohrali: Bukovec – Chvojnica 0:8.

Ďalší program: 18. kolo 27.5. o 17 h Osuské – Prietrž, Chropov – Bukovec, 21.5. o 17 h Chvojnica – Dojč, Trnovec – Podbranč.