Prípravka: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Gbely 6:1

Zaslúžené víťazstvo našich, chlapci prispeli k peknej oslave MDD.

Mladší žiaci: DAC Dunajská Streda – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 8:0

Starší žiaci: DAC Dunajská Streda – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 4:1
Dlho sme držali so súperom krok, v prvej polke sme boli dokonca lepším mužstvo, žiaľ nepresadili sme sa gólovo.

Dorast: Suchá nad Parnou – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 6:4
Opäť hokejový výsledok, tréneri vedia že musíme zlepšiť obranu, veď dať 4 góly vonku a nebodovať je zlé.

Muži: Prašice – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 2:2
Ešte v 85. minúte sme viedli o dva góly, ktoré strelil Jaro Bolf, žiaľ potom sme po hlúpych chybách inkasovali a domáci boli spokojní s remízou.
Zostava našich: Kubica, Mach, Ježek, Kothaj,Vávra, Kudlička, Šúrek, Emrich, Chvál, Vrábel, Bolf

Program
Prípravka má voľno.
Žiaci v nedeľu o 10.00 hostia ČFK Nitra
Dorast v nedeľu o 14.30 hostí Radošovce
Muži o 17.00 hostia Veľké Kostolany

Komentáre pripravil Peter Mračna pedseda TJ Slavoj.

Dorast: FC Sekule – Cerová 6:3

Muži: FC Sekule – Cerová 2:2
gól Sekule: Matej Ježek, Pavol Moro

Škoda stratených 2 bodov. Zápas sme mali jednoznačne vyhrať, bohužiaľ sme v prvom polčase nepremenili vyložené šance a súper trestal, keďže z 2 brejkov strelili 2 góly, takže to s nami vyzeralo zle nedobre. Ku cti nám slúži, že sme ešte do polčasu vyrovnali. Po zmene strán sme už toľko šancí nemali, ale minimálne 2-3 gólovky by sa našli. Trošku máme ťažké srdce aj na rozhodcu, keďže nám nezapískal jasnú penaltu po tom, čo hosťujúci brankár rukami stiahol Vlada Hujsu.