Čáčov hral po 11 rokoch doma majstrovský zápas a svojich divákov potešil vysokým víťazstvom.

ilustračné foto

ObFZ Senica MO 9. liga 2. kolo

Borský Sv. Jur – Chropov 1:4 (1:2), 21. V. Vidovič – 20., 39., 62., 82. O. Černek, rozh. Polakovič.

Hostia mali vo svojom strede štvorgólového Olivera Černeka, ktorý im vystrieľal tri body. Na jeho vedúci gól ešte stačil odpovedať v 21. min. domáci Vidovič, ktorý vyrovnal na 1:1. Potom už „úradoval“ Černek a nasledovným hetrikom dokonal dielo skazy domácich, ktorý za posledných 25 majstrovských zápasov dokázali získať jediný bod a to za remízu z Čáčovom v predchádzajúcom kole..

Macek Knihy.Zahori

Čáčov – TJ Dojč 5:0 (4:0), 8., 67., 68. M. Morávek, 73. vlastný (L. Bátora), 88. M. Daniel, rozh. Hušek.

Čáčov hral po 11 rokoch doma majstrovský zápas a svojich divákov potešil vysokým víťazstvom. Najviac sa oň zaslúžila posila z Hlbokého, autor hetriku Marek Morávek. Štvrtý gól si dali hostia vlastný a na konečných 5:0 uzatváral v závere Mišo Daniel.

Trnovec – Podbranč 3:3 (2:0), 10. J. Brezina, 44. P. Pospíšil, 52. P. Sobota (11) – 51. J. Palkovič, 89. V. Šefčík, 89. P. Pánik, rozh. Pollák.

Trnovec viedol do prestávky gólmi Brezinu a Pospíšila 2:0. Keď po prestávke dal kontaktný gól Palkovič, už o minútu z penalty vrátil domácim dvojgólové vedenie z pokutového kopu Sobota 3:1. Hostia však v samom závere dvomi „zlepenými“ gólmi v jednej minúte zásluhou Šefčíka a Pánika vyrovnali 3:3.

voľno – Osuské.

Ďalší program – 3. kolo sobota 19.8. o 16.30 hod. Podbranč – Osuské, nedeľa 20.8. o 16.30 hod. Chropov – Čáčov, DojčTrnovec, voľno – Borský Sv. Jur.