Tento sviatok každoročne privádza na cintoríny množstvo ľudí, ktorí si prichádzajú uctiť pamiatku zosnulých. Množstvo ľudí, tlačenica a nepozornosť však lákajú aj zlodejov.

Netreba im preto uľahčovať prácu a poskytovať príležitosť. Nenechávajte svoje veci voľne položené na náhrobných kameňoch. Kabelky z pliec neskladajte a noste ich zatvorené tesne pri tele. Vo vozidle na parkovisku nenechávajte žiadne hodnotné veci. Neukladajte ich ani na parkovisku do batožinového priestoru, kde by Vás mohol niekto pozorovať.

Ako každý rok, aj teraz počas sviatkov posilníme, najmä v blízkosti cintorínov, aj výkon služby. Od 31.10. 2012 do 04.11.2012 budeme vo zvýšenej miere dohliadať na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky. Každoročne sa stretávame v dôsledku zvýšeného pohybu vozidiel s problémom kolón a zápch. K tomuto javu prispieva aj obmedzená kapacita parkovacích miest pri cintorínoch a čakanie na voľné parkovacie miesto. V týchto situáciách sa vyzbrojte trpezlivosťou a rešpektujte pokyny policajtov.

Petra Hrašková


.
Toto je čítané

Muž v Holíči mieril na autá dlhou airsoftovou zbraňou

Na hlavnom ťahu medzi mestom Holíč a hraničným priechodom s Českou republikou…

BM: Ustekana sobota