Prinášame kompletné výsledky futbalových súťaží žiakov na Záhorí.

ZsFZ 2. liga SŽ – 20. kolo
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Nové Mesto 10:0 (3:0)
Góly: Viktor Smolinský 8 , Adam Velický , Andrej Vávra
Róbert Benkovič (TJ Slavoj): Chalani dnes odčinili dva nevydarené zápasy v Hlohovci a hlavne ten v Piešťanoch a súpera doslova rozdrvili .Treba ale poznamenať , že súper nám to pomerne dosť uľahčil , keď nastúpil iba v desiatich hráčoch . Veľký zápas dnes odohral Viktor Smolinský , keď zaťažil súperovo konto osemkrát. Chlapci si s chuti zastrieľali a predviedli divákom veľmi pekné akcie a až na jednu chybu súpera do ničoho nepustili.

Skalica – Nemšová 8:2
PFA ViOn – Hlohovec 6:2
Horná Nitra – Štúrovo 4:0
Šurany – P. Bystrica 1:0
ČFK Nitra – N. Zámky 0:0
Lok. Trnava – Šamorín 2:1
Piešťany – J. Bohunice 1:4

Dohrávka: Piešťany – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján  5:1 (2:0)
g.h.: Adam Velický
Róbert Benkovič (TJ Slavoj): Komentár k tomuto zápasu je veľmi jednoduchý „ jedna veľká katastrofa“. Neškodného súpera sme svojim ľahostajným prístupom k zápasu dostali na koňa a ten to ukážkovo využil.

ZsFZ 2. liga MŽ – 20. kolo
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Nové Mesto 1:1
Gól: Štefan Rajoš
Róbert Benkovič (TJ Slavoj):  Naši mladý odohrali veľmi pekný zápas v ktorom siahali aj na tri body. Súper bol fyzicky aj vekovo nad naše sily , no chalani svojou bojovnosťou a húževnatosťou dosiahli veľmi pekný výsledok a pri troche šťastia mohli tento zápas aj vyhrať.
Skalica – Nemšová 7:1

PFA ViOn – Hlohovec 1:7
Horná Nitra – Štúrovo 0:4
Šurany – P. Bystrica 1:2
ČFK Nitra – N. Zámky 0:3
Lok. Trnava – Šamorín 2:1
Piešťany – J. Bohunice 5:0

Dohrávka: PiešťanyTJ Slavoj Moravský Svätý Ján 10:0 (5:0)
Róbert Benkovič (TJ Slavoj):  Chlapcom veľmi chýbali dvaja hráči zo základu a hlavne  ich brankár , ktorý musel nastúpiť do poľa za starších žiakov.

ZsFZ 3. liga SŽ – 17.kolo
Holíč – ČFK Nitra B 1:1
Stará Turá – Gbely 0:1 
Bor. Mikuláš – Kúty 1:5
Senica C – Ivanka 4:1
Veľký Meder – Šamorín B 3:2
Sereď – Nová Ves n/V. 8:0

Dohrávky:
Šamorín B – Kúty 3:0
Bor. Mikuláš – ČFK Nitra B 0:5 

ZsFZ 3. liga MŽ – 17.kolo
Senica C – Ivanka 9:2
Stará Turá – Gbely 2:3
Holíč – ČFK Nitra B 0:3
Bor. Mikuláš – Kúty 3:0 kont.
Veľký Meder – Šamorín B 2:3
Sereď – N. Ves n/V. 3:0

Dohrávky:
Šamorín B – Kúty 1:1
Bor. Mikuláš – ČFK Nitra B 4:2

ObFZ SE MO SŽ – 14.kolo
Šaštín – Brodské 18:1
Kopčany – Š. Humence 4:1
Petrova Ves – Radimov 0:6
Stráže – Radošovce 0:2
Rybky – Čáry 6:1
Jablonica – Smrdáky 6:1

Dohrávka:
Rybky – Šaštín 1:3

ObFZ SE MO II. tr. SŽ – 14.kolo
Smolinské – Bor. Sv. Jur 0:9
Prietrž – Osuské 4:1
Pop. Močidlany – Vrádište 1:11
Sekule – Chropov 1:0
Unín – Sobotište 1:2
Rovensko – Štefanov 0:1 

 


.

BM Záhada Vedy