Určite to poznáte. Zariadovanie nového bytu, či domu nie je až taká zábava, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Niekedy vám na pokazenú náladu stačí iba zariaďovanie novej, či zrekonštruovanej izby. Bytové dekorácie a doplnky sú často predražené a kúsky, ktoré sa vám páčia, či tie, ktoré by sa skvelo hodili, sú dnes dvojnásobne drahšie ako minulý týždeň, keď boli v akcii. Viete to však zmeniť. A to úplne bezplatne a bez nutnosti registrácie na akejkoľvek stránke. Je tu totižto Kaufino. Portál Kaufino vám úplne bezplatne a bez nutnosti akejkoľvek registrácie ponúka všetky letáky v online podobe. Podobne tu nájdete aj aktuálne zľavové kódy a zľavové kupóny, ktoré môžete taktiež skombinovať s ponukami z letákov, vďaka čomu môžete pri jednom produkte, či nákupe ušetriť 2x.

Kaufino online letáky

Online letáky už dávno nie sú len hudbou budúcnosti. Môžete si ich pohodlne prehliadať odkiaľkoľvek už nejakú dobu. Portál Kaufino vám prináša najrôznejšie akciové letáky, z ktorých si zaručene vyberiete, ten kde sa vám bude nakupovať najlepšie a zároveň aj najlacnejšie. Ponuka je komplexná a obchody, ktoré na Kaufino nájdete, pohodlne pokryjú všetky vaše potreby. Hľadáte nové kúsky do vášho šatníka? Je tu About You, či BonPrix. Chystáte sa na nákup potravín a neviete si vybrať ten najlepší supermarket, či hypermarket? Na portáli Kaufino nájdete Lidl leták, Kaufland leták, leták z Tesca, Billy, či z predajní Coop Jednota. Všetko v prehľadnej online podobe. Ak hľadáte doplnky do domácnosti pozrite sa určite na Pepco leták, či si prezrite profil Sconto. Ponuka je široká a výber je len a len na vás. Určite odporúčame využiť aj šikovné rozdelenie na kategórie, ktoré vám vyhľadávanie naozaj veľmi ulahčí.

Kaufino zľavové kódy a kupóny

Okrem aktuálnych online letákov vám Kaufino prináša aj skvelé zľavové kódy a kupóny, ktoré vám umožnia výrazne ušetriť. V ponuke navyše nájdete množstvo obchodov, kde zoženiete doplnky na zariaďovanie bývania ako napríklad Ikea alebo Kik. Prezrite si celú ponuku, nájdite svoj vysnívaný produkt, priložte zľavový kód a šetrite. Väčšina zľavových kódov sa zväčša dá kombinovať aj s akciovými produktami, ktoré nájdete v letákov. Pri jednom produkte tak dokážete ušetriť až 2x. A to sa naozaj oplatí.

Zariadenie do nového bytu lacnejšie s Kaufino

Vyberanie a následny nákup zariadenia do nového bytu, či domu  je s portálom Kaufino naozaj hračka. Stačí, si prezrieť vaše obľúbené obchody. V ich letákoch totiž často nájdete tie najlepšie kúsky za najlepšie ceny. Vyberte si to, čo sa vám hodí a čo spĺňa všetky vaše požiadavky.  Prihoďte k tomu ešte zľavové kupóny a kódy, ktoré nájdete taktiež na Kaufino a nemôžete neuspieť. Kaufino vám prináša množstvo príležitostí, ako ušetriť nie len pri nákupe bytového zariadenia. Nájdete tu naozaj všetky vaše obľúbené obchody, kde pravidelne nakupujete. Navyše je celý portál Kaufino k dispozícii úplne zdarma a bez nutnosti akejkoľvej registrácie. Vyskúšajte Kaufino a zaručene nebudete ľutovať.


.

20 rokov