V sobotu 30.4.2011 privítali Malacky na svojej palubovke hráčov Trebišova. Domáci začali vynikajúco, ujali sa vedenia 4:0, z dobrej obrany prechádzali do rýchlych protiútokov, no postupne hostia dokázali do 15 min. zlikvidovať 4. gólový náskok a vyrovnali priebeh stretnutia.

Malačania začali znovu dominovať na ihrisku od 20. min. čo sa prejavilo aj na polčasovom výsledku 19:13. Druhý polčas začali domáci opäť zodpovedne, držali si 7 gólový odstup od súpera, no potom znovu prišla fáza, kedy Malacky trochu poľavili, nepremieňali vyložené šance, pribúdali technické chyby a Trebišov dokázal znížiť náskok domácich. Našťastie Malacky nepokračovali v tomto výkone a dokázali sa opäť vzchopiť a vyhrať posledný zápas pred domácim publikom 36:27. Týmto víťazstvom sa dostali znovu na 3. miesto v tabuľke a na posledný zápas v sezóne pocestujú do Martina.

HO TJ Strojár Malacky by sa chcel poďakovať za podporu svojim fanúšikom, sponzorom a priaznivcom zábavou MAJÁLES, ktorá sa uskutoční 14.5.2011 (sobota) na ZŠ Štúrova. Bližšie informácie nájdete na www.handballmalacky.sk prípadne tel. čísle 0904 61 80 80.

Zostava : R. Piaček, M. Kuklovský – brankári : T. Stachovič ml. 3, V. Pavlík 4, M. Sedláček 3, T. Baláž 2, P. Bízek, A. Dobrovodský, L. Zelenský 2, A Škoda 7, I. Oslej 1, M. Spuchlák 4, D. Stachovič 6, P. Stachovič 4
Tréner : V. Valachovič