V sobotu (14.1.) pokračovalo ďalšie kolo II.ligy Západ v basketbale mužov. Do Holíča pricestovalo družstvo z Nitry, ktoré priebežne figuruje na tretej priečke tabuľky.

MŠK BO Holíč – BK EXIT Nitra 86:61 (polčas 48 : 33)
Zostava MŠK Holíč+ body: D.Snopko  18 b., L.Došek  14 b., P.Rozboril  9 b., R.Bačík  9 b., T.Malčic  25 b.,  P.Halahija  11 b., J.Rypák, J.Zajároš, O.Marenčík, Ľ.Marenčík.

Tréner: Ľ.Marenčík

Úvod stretnutia bol vyrovnaný a obidve družstvá sa zamerali na tvrdšiu obranu. Až v polovici  druhej štvrtiny zápasu si holíčsky basketbalisti postupne vytvorili rýchlymi protiútokmi 15 bodový náskok, ktorý pribúdajúcimi minútami  narastal. Holíčania mali v poslednej štvrtine hru pevne pod kontrolou a po záverečnom klaksóne sa mohli tešiť z ďalšej domácej výhry v pomere 86:61. Týmto víťazstvom si Holíčania upevnili vedúcu pozíciu v tabuľke II.ligy mužov. Ďakujeme všetkým fanúšikom, Mestu Holíč a sponzorom za podporu.