Príjemným prekvapením 10. kola bol zisk prvého bodu futbalistov posledného Dojča.

ilustračné foto

Stalo sa tak na ihrisku druhého Trnovca, kde siahali dokonca na zisk všetkých troch bodov. Domáci ratovali remízu v samom závere z pokutového kopu.

ObFZ Senica MO 9. liga 10. kolo

Osuské – Podbranč 3:1 (2:0), 28., 37., 55. M. Lukáč – 46. F. Kotlák, rozh. Štora, Otočka.

Osuské vyhralo vďaka hetriku Michala Lukáča. Do prestávky sa presadil dvakrát a hoci Fabián Kotlák v 46. min. kontaktným gólom vykresal hosťom nádej na zisk bodu, v 55. min. im ju zobral Lukáč svojim tretím gólom – 3:1. Viac gólov už diváci nevideli.

Plocha draka Knihy.Zahori

Trnovec – Dojč 2:2 (0:0), 50. P. Sobota, 88. M. Skladan (11) – 76. R. Klena, 79. R. Daniel, rozh. Daniš, Thao.

Dojč doteraz nezískal ani bod a zrejme prišlo zo strany domácich k podceneniu súpera. Po bezgólovom prvom polčase sa síce ujali vedenia gólom Sobotu, v v závere Klena a Daniel naklonili misky váh dvomi gólmi na stranu hostí 1:2. Z prvého víťazstva sa nakoniec netešili. Domáci v 88. min. vyrovnali z penalty Skladanom na 2:2.

Chropov – Čáčov 3:2 (2:0), 30. O. Stúpal, 41. L. Ivánek, 85. J. Huliman – 60. M. Kňazovič, 87. D. Miča, rozh. Polakovič, Obcovič. ČK 0:1 (66. R. Kadlic).

Chropov vyhral v Čáčove 8:0, no domáca odveta tak jasnou nebola. Do polčasu získal líder tabuľky dvojgólové vedenie, no od 60. min. kedy Miro Kňazovič znížil na 2:1, sa museli domáci hráči i fanúšikovia o svoj náskok obávať, hoci hrali hostia bez vylúčeného Kadlica.

voľno – Borský Sv. Jur.

Ďalší program – 11. kolo sobota 14.10. o 14.30 hod. Trnovec – Čáčov, Dojč – Osuské, Podbranč – Bor. Sv. Jur, voľno – Chropov.