Prinášame zoznam kandidátov na predsedu Trnavského samosprávneho kraja a poslancov za volebný obvod Senica a Skalica.

Zoznam kandidátov na predsedu Trnavského samosprávneho kraja:

  1. Martin Beluský, Ing., PhD., 35 r., poslanec národnej rady, Piešťany, Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko
  2. József Berényi, Mgr., 55 r., podpredseda samosprávneho kraja, Dolné Saliby, SZÖVETSÉG – Magyarok. Nemzetiségek. Regiók. | ALIANCIA – Maďari. Národnosti. Regióny
  3. Zdenko Čambal, PhDr., PhD., 60 r., primátor, Holíč, Slovenská národná strana, SMER – sociálna demokracia
  4. Martin Červenka, Ing., 38 r., starosta, Ratkovce, nezávislý kandidát
  5. Roland Hakszer, 50 r., poslanec mestského zastupiteľstva, viceprezident národného športového zväzu, Dunajská Streda, nezávislý kandidát
  6. Roman Chudý, Mgr., 53 r., advokát, Piešťany, ŽIVOT – národná strana
  7. Zdenko Rosina, 52 r., podnikateľ, Trnava, NÁRODNÁ KOALÍCIA/NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
  8. Ivan Stanovič, Mgr., 61 r., súkromný podnikateľ, Malženice, Hnutie Občan Národ Spravodlivosť
  9. Veronika Temňáková, Ing., Mgr., 33 r., podnikateľka, Galanta, REPUBLIKA
  10. Jozef Viskupič, Mgr., 46 r., predseda samosprávneho kraja, Trnava, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA; Sloboda a Solidarita; Kresťanskodemokratické hnutie; SPOLU – občianska demokracia; ŠANCA; ODS – Občianski demokrati Slovenska; ZA ĽUDÍ; SME RODINA; Občianska konzervatívna strana; Demokratická strana; Magyar Fórum – Maďarské fórum

Vo volebnom obvode č. 5 – okres Senica sa volí 5 poslancov.

  1. Jaroslav Barcaj, Ing., 56 r., ekonóm, Senica, Slovenská národná strana
  2. Jarmila Barcaj Drinková, Ing., 52 r., odborná inšpektorka hasičského a záchranného zboru, Senica, nezávislá kandidátka
  3. Miloš Čobrda, Ing., 46 r., starosta obce, Hlboké, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), nova, kresťanská únia (kú), zmena zdola, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Spolu – občianska demokracia, Šanca, Ods – občianski demokrati Slovenska, Za ľudí, Sme rodina, Občianska konzervatívna strana
  4. Martin Džačovský, Ing., Mgr., 39 r., primátor, Senica, nezávislý kandidát
  5. Vladimír Fiala, 39 r., vedúci technických služieb, Šaštín – Stráže, Smer – sociálna demokracia
  6. Gerda Fodorová, Mgr., 36 r., pedagogička, Šaštín – Stráže, Národná koalícia / nezávislí kandidáti
  7. Peter Gerhart, RNDr., PhD., 52 r., jadrový chemik, Borský Mikuláš, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), nova, kresťanská únia (kú), zmena zdola, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Spolu – občianska demokracia, Šanca, Ods – občianski demokrati Slovenska, Za ľudí, Sme rodina, Občianska konzervatívna strana
  8. Kristína Chudá, Mgr., 37 r., invalidná dôchodkyňa, poslankyňa mestského zastupiteľstva, Senica, Život – národná strana
  9. Adam Jakubáč, Mgr., 42 r., obchodný riaditeľ, Senica, Starostovia a nezávislí kandidáti
  10. Pavol Kalman, Ing., 57 r., ekonóm, podpredseda samosprávneho kraja, Senica, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), nova, kresťanská únia (kú), zmena zdola, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Spolu – občianska demokracia, Šanca, Ods – občianski demokrati Slovenska, Za ľudí, Sme rodina, Občianska konzervatívna strana
  11. Ján Kovár, Ing., 69 r., dôchodca, Prietrž, Smer – sociálna demokracia
  12. Filip Lackovič, Mgr., 40 r., zástupca primátora, Senica, nezávislý kandidát
  13. Martin Lidaj, Ing., LL.M., MBA, 45 r., výkonný riaditeľ, Senica, Dobrá voľba a umiernení
  14. Miriam Madunická, PhDr., PhD., 51 r., riaditeľka neziskovej organizácie, Senica, nezávislá kandidátka
  15. Peter Mareček, Bc., 36 r., regionálny manažér, Senica, Republika
  16. Renáta Medňanská, Ing., 37 r., vedúca oddelenia marketingu a cestovného ruchu, poslankyňa mestského zastupiteľstva, Šaštín – Stráže, nezávislá kandidátka
  17. Juraj Moravčík, Mgr., 37 r., živnostník, Senica, Život – národná strana
  18. Róbert Mozolič, Ing., 45 r., ekonóm mesta, Senica, nezávislý kandidát
  19. Ľubomír Parízek, RNDr., 59 r., projektový manažér, Senica, nezávislý kandidát
  20. Peter Pastucha, Mgr., 48 r., učiteľ, Senica, nezávislý kandidát
  21. Radovan Prstek, 23 r., učiteľ základnej školy, Šaštín – Stráže, Hlas – sociálna demokracia
  22. Roman Ravas, Mgr., 53 r., učiteľ, Rohov, Progresívne Slovensko
  23. Roman Sova, Ing., 54 r., ekonóm, podpredseda samosprávneho kraja, Senica, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), nova, kresťanská únia (kú), zmena zdola, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Spolu – občianska demokracia, Šanca, Ods – občianski demokrati Slovenska, Za ľudí, Sme rodina, Občianska konzervatívna strana
  24. Marek Tršo, Bc., 41 r., konateľ spoločnosti, Senica, Kotlebovci – ľudová strana naše Slovensko
  25. Ján Wolf, 51 r., živnostník, Borský Svätý Jur, Smer – sociálna demokracia
  26. Ján Záhončík, 57 r., živnostník, Borský Mikuláš, Slovenská národná strana
  27. Klaudia Zríniová, Ing., 48 r., riaditeľka úradu práce, sociálnych vecí a rodiny, Senica, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), nova, kresťanská únia (kú), zmena zdola, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Spolu – občianska demokracia, Šanca, Ods – občianski demokrati Slovenska, Za ľudí, Sme rodina, Občianska konzervatívna strana

Vo volebnom obvode č. 6 – okres Skalica sa volia 3 poslanci.

  1. Veronika Buc, Mgr., PhD., 41 r., viceprimátorka, Skalica, nezávislá kandidátka
  2. Rastislav Caletka, 54 r., konateľ spoločnosti, Holíč, nezávislý kandidát
  3. Matej Čambal, PhDr., 36 r., štátny zamestnanec, Holíč, Hlas – sociálna demokracia
  4. Zdenko Čambal, PhDr., PhD., 60 r., primátor, Holíč, Slovenská národná strana
  5. Peter Flamík, Mgr., 48 r., starosta obce, Prietržka, Smer – sociálna demokracia
  6. Jozef Hazlinger, Ing., 54 r., primátor mesta, Gbely, nezávislý kandidát
  7. Martin Kadlec, Ing., Ing., MBA, 36 r., konateľ spoločnosti, Holíč, Obyčajní ľudia  a nezávislé osobnosti (oľano), nova, kresťanská únia (kú), zmena zdola, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Spolu – občianska demokracia, Šanca, Ods – občianski demokrati Slovenska, Za ľudí, Sme rodina, Občianska konzervatívna strana
  8. Oľga Luptáková, Mgr., 57 r., riaditeľka materskej školy, Skalica, nezávislá kandidátka
  9. Katarína Mičová, Mgr., MBA, 39 r., pedagogička, vedúca pracovníčka, Holíč, Progresívne Slovensko
  10. Ľudmila Mičová, Ing., 61 r., riaditeľka školy, Holíč, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), nova, kresťanská únia (kú), zmena zdola, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Spolu – občianska demokracia, Šanca, Ods – občianski demokrati Slovenska, Za ľudí, Sme rodina, Občianska konzervatívna strana
  11. Ladislav Petržala, 28 r., strojmajster, Skalica, Kotlebovci – ľudová strana naše Slovensko
  12. Patrik Renováček, 48 r., starosta obce, Koválovec, Starostovia a nezávislí kandidáti
  13. Milan Roman, Ing., MBA, 50 r., prezident šachového zväzu, ekonóm, Skalica, Strana obcí a miest – som Slovensko
  14. Mário Strapák, 51 r., živnostník, Petrova Ves, Republika
  15. Rudolf Šantavý, Ing., 51 r., slobodné povolanie-projektant, Skalica, nezávislý kandidát
  16. Marek Šefčík, Mgr., 44 r., poslanec národnej rady, Holíč, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), nova, kresťanská únia (kú), zmena zdola, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Spolu – občianska demokracia, Šanca, Ods – občianski demokrati Slovenska, Za ľudí, Sme rodina, Občianska konzervatívna strana
  17. Dana Žúrková, Mgr., 50 r., starostka obce, Popudinské Močidľany, Starostovia a nezávislí kandidáti

 

→ V tomto roku sa voľby do orgánov obcí uskutočnia v rovnakom termíne ako voľby do orgánov samosprávnych krajov – hlasovať sa bude v sobotu 29. októbra od 7:00 do 20:00.


Trnasvke radio – Ranna show